Top

5 ایده جذاب بادکنک آرایی

 

 

بادکنک ها جزو معدود اشیائی هستند که بزرگ و کوچک نمی شناسند و به نوعی همه دوست دارند با آن ها بازی کنند.کوچکترها بیشتر سرگرم بالا پایین انداختن بادکنک ها می شوند و بزرگ تر ها مشغول باد کردن بادکنک ها و بادکنک آرایی. به نظر ما شیرینی طراحی دکور یک مراسم جشن اعم از جشن عقد و عروسی و یا جشن تولد، از شیرینی خود مراسم کمتر نیست.

اما مشکلی که بیشتر ما، خصوصا مادران برای طراحی دکور مراسم های جشن دارند، این است که نمی دانند دقیقا باید چه کار کنند. و یا حتی ایده های جدید و جذاب برای طراحی دکور ندارند. برخی نیز فکر می کنند که طراحی دکور هزینه زیادی می خواهد. اما ما در اینجا به شما نشان خواهیم داد که با صرف هزینه کم و فقط با کمی صبر و حوصله می توانید دکورهای بادکنکی بسیار جذابی طراحی نمایید. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

 

1- بادکنک های پر از پولک

بادکنک ها را باد کنید و روی پایه های نگه دارنده نصب نمایید.

 

بادکنک آرایی

 

2- بادکنک های گلدانی شکل

به انتهای هر بادکنک یک تکه چوب و یا هر شی میله ای مقاوم نصب کنید.آن ها را در گلدان و یا لیوان مقوایی که خودتان درست کرده اید بگذارید. داخل گلدان را با وسایل تذئینی مختلف تزئین نمایید.

 

بادکنک آرایی

 

3-بادکنک های قوسی شکل

تصویر زیر گویای مراحل انجام کار است. کافی است بادکنک های رنگی را باد کنید و بر اساس تصویر آن ها را به هم ببندید و کنار هم بچینید.

 

20 ایده جذاب بادکنک آرایی مراسم های جشن

 

4-بادکنک های آویز شده از شاخه

این طرح بیشتر مناسب جشن های عقد و عروسی است. رنگ بادکنک انتخابی بر اساس رنگ رومیزی ها و به طور کلی دکور باید باشد. انتها و یا مابین بادکنک ها شاخه های گل و برگ مصنوعی آویزان شده است که منجر به زیبایی بیشتر دکور می شود.

 

بادکنک آرایی

 

5-بادکنک آرایی ردیفی شکل

همانطور که از تصویر پیدا است، بر اساس این طرح از بادکنک آرایی، بادکنک ها به صورت ردیفی به دیوار چسبانده می شوند. برای زیباسازی بیشتر فضا می توان از سقف نوارهای رنگی فرشده آویزان کرد.

 

بادکنک آرایی