Top

تم‌های جشن تولد یک سالگی!

 

 

نخستین سال‌گرد تولد کودکان برای پدر و مادر آن‌ها اهمیت خاصی دارد. در همه‌ی دنیا جشن تولد یک سالگیِ فرزند،  بیش از آن که برای کودک قابل فهم و یا یادآوری باشد برای  پدر و مادر اوست که از جنبه‌ی عاطفی مهم است. مادران و پدران دوست دارند موفقیتشان در رساندن فرزندشان به این مرحله را گرامی بدارند.

 

1-تم اسلاید برای جشن تولد یک سالگی

می‌توانید مجموعه‌ای از تمامی عکس‌ها و فیلم‌های  گرفته شده از کوچولویتان را برای مهمانان جشن تولد نمایش دهید! نام این تم جشن تولد یک سالگی، تم اسلاید است!

 

 

برای اجرای تم اسلاید، لازم است که از بدو روزهای نخست تا یک سالگی کودکتان، عکس‌ها و فیلم‌هایی از او داشته باشید، در این صورت است که می‌توانید با انتخاب و چیدمان خاص عکس‌ها، نوعی روال داستانی به شرح یک سالگی فرزندتان بدهید و آن را در جشن تولد برای مهمانانتان پخش کنید. حتی می‌توانید با استفاده از برنامه‌های رایگان و یا از طریق سفارشی، آهنگ‌هایی مناسب را بر روی عکس‌ها و فیلم بگذارید تا تم اسلاید بیش از بیش جالب‌تر جلوه کند!

 

2- تم هدیه‌ی کتاب

شما می‌توانید به دوستانی که در جشن تولد یک سالگی فرزندتان شرکت کرده‌اند در هنگام پایان جشن تولد کتابی را با بسته‌بندی زیبا هدیه دهید.

 


 

3- تم “goodie bag”

قبل از جشن و  به تعداد بچه‌های خردسالِ شرکت‌کننده در مهمانی، بسته‌ها یا پاکت‌هایی پر از وسایل کوچک ولی به دردبخور یا تنقلات را به صورت یک‌سان آماده کرده و در پایان جشن تولد این بسته یا پاکت‌های  کوچک را به خردسالان خانواده‌های شرکت‌کننده در جشن تولد هدیه دهید.

محتوای این بسته‌های یک شکل که باید زیبا و با سلیقه بسته‌بندی شوند می‌تواند شامل اقلامی هم‌چون: آدامس، شکلات، بادکنک رنگی و چنین چیزهایی باشد.